Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності»,  «Про ринок природного газу» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановила видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України ТОВ "ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП".

Два члени Нацкомісії, включаючи голову, будуть звільнені у травні 2018 року. Про це на брифінгу розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитро Вовк.

Рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), про виділення з тарифу на газ вартості його доставки (так званої «абонплати») буде припинено на наступні три місяці, і до початку опалювального сезону 2017-2018 років вартість газу для споживачів змінюватися не буде. Про це під час брифінгу, присвяченого припиненню даного рішення, повідомив глава НКРЕКП Дмитро Вовк.

Кінцева вартість газу для споживачів, у тому числі населення, яка враховує ціну на газ як товару та вартість його доставки (абонплату), введену рішенням Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), не повинна перевищувати діючу до 1 квітня 2017 року єдину ціну на газ у розмірі 6 879 гривень за 1 тисячу кубометрів. Як передає прес-служба уряду, про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик презентував плани щодо реформування та подальшого розвиту вугільної галузі в Україні та повідомив, що наступного тижня представить відповідні напрацювання на засіданні уряду. Максим Білявський.

Поки ми працюємо над імплементацією Третього енергопакету, Європа вже розглядає Четвертий, в якому питання енергоефективності, відновлювальної енергетики, розподілених і смарт-мереж стають ключовими. Про це заявив перший заступник Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський під час круглого столу «Енергоефективність: європейський вектор для українських реформ».

ПАТ «Укртрансгаз» відновлює схему транспортування газу, яка діяла до подій у Балаклії. Про це у Facebook написав начальник прес-служби «Укртрансгазу» Максим Білявський.

У 2017 році ринкові ціни на сонячні панелі знизяться на $0,25-0,26 за ват встановленої потужності, що відповідає падінню на 20% за рік.

Україна споживає уп’ятеро більше теплової енергії, ніж Німеччина, утричі більше, ніж Польща та Литва. Про це під час конференцї «Трансформація’17. Що змінять реформи в житті українців» розповів віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Приватні облгази не розрахувались з компанією НАК «Нафтогаз» за поставлений у 2016 році газ, загальна сума боргу складає 25 млрд грн.  Про це під час конференції «Трансформація’17. Що змінять реформи в житті українців» повідомив директор з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко. 

Новини