lep.png

Europe_map_clear_1.png

6.png

fuel_wood_and_sunflower_pellets-pr.png

      

       В зв’язку з державною цільовою економічною програмою енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки зростає попит на заміщення опалювального обладнання, що споживаю природний газ та заміщенні його на твердопаливне. Найефективнішим джерелом енергії для твердопаливних котлів є пелети  та торф’яні брикети.

          ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП» має багаторічний та налагоджений зв'язок з передовими виробниками дерев’яних пелетів та торф’яних брикетів на території України. Наша компанія пропонує оптові поставки вищевказаних видів пального за найнижчими ринковими цінами по всій країні та за її межами. Ми маємо можливість організовувати єдиноразові поставки, сезонні, а також поставки протягом цілого року.

       Партнерські відносини  ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП»  напряму  з виробниками даної  продукції, а  також передовими  логістичними компаніями, надасть Вам можливість придбання біопалива у нашої компанії за найбільш привабливими цінами.