lep.png

Europe_map_clear_1.png

6.png

img screen 5 

 

       Енергетична компанія ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП - спеціалізоване підприємство, яке з 2014 року успішно працює на ринку електроенергії України. Основним видом діяльності нашої компанії є постачання електричної енергії промисловим споживачам України та реалізація енергозберігаючих проектів.

       Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, з 01 січня 2019 року відбувається перехід на нову модель роботи ринку. Ключовими змінами, що передбачає нова модель є наступні:

  •  Електропередавальні організації (обленерго) з 01 січня 2019 року перестануть функціонувати, замість них створені нові оператори системи розподілу (ОСР), що мають відповідну ліцензію та будуть виконувати виключно функції з розподілу електричної енергії. Функція з продажу електричної енергії у ОСР відсутня.
  • Роздрібні тарифи з 01 січня 2019 року будуть ліквідовані. Ціна буде формуватися на Оптовому ринку електроенергії України.
  • У випадку, коли Споживач електричної енергії не обирає собі Постачальника електричної енергії, його постачальником автоматично стає Постачальник «останньої надії» (ПОН), який обирається за рішенням Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Тарифи для ПОН затверджує НКРЕКП.
 
        Співпраця  з нашими  клієнтами  базується  на взаємовигідних  принципах. Першочергово ці принципи визначаються вимогами та побажаннями споживача, а також нашим прагненням створити для нього сприятливі та зручні умови співпраці.

          Для своїх партнерів ми готові запропонувати наступні переваги:

  • зменшення вартості електричної енергії;
  • гнучкий графік оплати;
  • відсутність штрафів за перевищення лімітів споживання електроенергії;
  • можливість зміни обсягів споживання;
  • впровадження нової моделі ринку електроенергії України.

 

       У випадку прийняття рішення щодо співпраці з ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП, пропонуємо приєднатися до Договору про постачання електричної енергії споживачу.

        Ціна та умови оплати визначаються Комерційною пропозицією, що є додатком до Договору про постачання електричної енергії споживачу.

Ви можете ознайомитися зі статутними та дозвільними документами нашої компанії:

1. Виписка ЄДРПОУ

2. Наказ про призначення директора

3. Статут

4. Ліцензія щодо постачання електричної енергії споживачу