lep.png

Europe_map_clear_1.png

6.png

fuel_wood_and_sunflower_pellets-pr.png

 

        ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП» є членом Оптового ринку електроенергії України та здійснює діяльність з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом промисловим підприємствам України згідно ліцензії НКРЕКП серія АЕ №288018.

       Ми готові запропонувати Вашому підприємству взаємовигідну співпрацю та готові надати можливість заощаджувати кошти на купівлі електричної енергії. Для уточнення величини знижки на куповану електричну енергію для Вашого підприємства нашим спеціалістам необхідно отримати заповнений з Вашого боку опитувальний лист та провести аналітичні розрахунки. За результатами розрахунків ми готові провести зустріч з Вами та обговорити всі умови співпраці.

       Співпраця  з нашими  клієнтами  базується  на взаємовигідних  принципах. Першочергово ці принципи визначаються вимогами та побажаннями споживача, а також нашим прагненням створити для нього сприятливі та зручні умови співпраці.

          Для своїх партнерів ми готові запропонувати наступні перевагами роботи з ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП»:

  • зменшення вартості електричної енергії;
  • гнучкий графік оплати;
  • відсутність штрафів за перевищення лімітів споживання електроенергії;
  • можливість зміни обсягів споживання як в більшу, так і в меншу сторони;
  • впровадження нової моделі ринку електроенергії України;
  • лобіювання питань споживачів у відносинах з місцевим обленерго.

      У випадку прийняття Вами позитивного рішення щодо співпраці з ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП» рекомендуємо Вам зв’язатися з нами за контактними телефонами.

Map Ukraine Trade 04 17