lep.png

Europe_map_clear_1.png

6.png

img screen 5

     

      ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП» спеціалізується на проведенні енергетичного аудиту комерційних, житлових, адміністративних та промислових об’єктів.

               Енергетичний аудит –це обстеження та дослідження об’єктів з метою підвищення рівня ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів.

               Наша компанія проводить наступні види енергетичних аудитів:

  • експрес-аудит – енергетичний аудит, що дозволяє визначити потенціал енергозбереження об’єкту та з'ясувати необхідність проведення комплексного енергоаудиту, чи енергетичного аудиту окремих енергосистем (або його частини);
  • енергетичний аудит окремих енергосистем– обстеження окремо взятої системи постачання та споживання енергоносіїв. Такий аудит дозволяє заощадити кошти підприємства на проведенні комплексного аудиту та час на проведення роботи;
  • комплексний енергетичний аудит – обстеження всього об`єкту в цілому, по всіх підрозділах та всіх енергетичних ресурсах.

        Результатом проведенням енергетичного аудиту є звіт з аналізом стану енергоефективності об’єкту, комплексом рекомендацій щодо можливих заходів з енергозбереження, які матимуть економічне обгрунтування, та розрахунком термінів окупності, надання рекомендацій щодо створення або вдосконалення відділу енергетичного менеджменту, а також створення енергетичного паспорту об’єкту.