Курси валют

Протягом останнього десятиріччя у зв'язку з обмеженістю енергоресурсів, постійним підвищенням тарифів на газ, тепло, водопостачання, електричну енергію та інше, у світі з кожним роком дедалі більше спостерігається тенденція до максимізації економії, більш раціонального споживання ресурсів, заміщенню технологічного обладнання на енергоефективніше, перехід на альтернативні джерела енергії.

До недавнього часу в Україні така тенденція мала досить повільний характер. Але після ряду подій останніх років, наша країна лишилася в ситуації, коли необхідно швидкими темпами модернізувати існуючу систему споживання енергоресурсів та переходити до збільшення економії у всіх сферах діяльності.

ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП - сучасна компанія, яка працює на енергетичному ринку з 2014 року, основним напрямком діяльності якої є постачання електроенергії промисловим споживачам України, проведення енергетичного аудиту, реалізація проектів з підвищення рівня енергоефективності підприємств та організацій, постачання природного газу, реконструкція ТП та роботи з впровадження АСКОЕ. Ми сформували коллектив провідних дипломованих фахівців енергетичної та комунальної галузей. Нами була отримана ліцензія НКРЕКП на проведення господарської діяльності з постачання електричної енергії промисловим споживачам на территорії України та експорт електричної енергії за її межі. В листопаді 2014 ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП став членом Оптового ринку електричної енергії України. В квітні 2017 року ТОВ "ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП" отримало ліцензію НКРЕКП на постачання природного газу. Станом на сьогодні наша компаніє успішно постачає електричну енергію та співпрацює з промисловими підприємствами України в Запорізькій, Хмельницькій, Черкаській, Одеській, Чернігівській, Волинській, Херсонській, Сумській, Івано-Франківській та Полтавській областях, в м. Києві, а також з підприємствами, що живляться від мереж ПАТ "Укрзалізниця".

В даний час наші спеціалісти активно працюють над розширенням клієнтської бази.

У разі Вашого вибору нашої компанії в якості надійного партнера, наші фахівці докладуть всіх зусиль для того, щоб допомогти Вашому підприємству підвищити енергоефективність, знизити споживання енергоресурсів та максимізувати прибутки від економії коштів на ресурсах.

Новини